Biobellinda yağ kir çözücü kullananların yorumları

Biobellinda yağ kir çözücü ürünü nerelerde kullanılır?

Önce sağlık diyenler için Biobelinda yağ kir çözücü ürünümüz başta mutfak olmak üzere bir çok alanda kullanılabilir. Örneğin mutfak dolapları,  ocak temizliği, fırın temizliği, aspiratör temizliği, tezgah temizliği, yağlı zorlu bulaşıklarda, yağ lekesi olmuş kıyafetlerde, çok kirli halı temizliğinde (halı şampuanına ilaveten) , yağlı ve kirli yüzeylerde, gömlek kol ve yakalarında gibi alanlarda kullanılabilir. 

İsterseniz Bio belinda yağ kir çözücü ürününü de konu alan aspiratör temizliği yaparken nasıl tertemiz yaptığını göreceğimiz videoyu izleyelim sonrasında bio belinda yağ kir çözücü kullanan insanların yorumlarına bir göz atalım ne dersiniz ;) 

Dolaplardaki yağ lekeleri,mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar?
Beklemiş yağ lekesi nasıl çıkar,halıdaki yağ lekesi nasıl çıkar,yağ lekesi nasıl çıkar kadınlar kulübü,yıkanmış yağ lekesi nasıl çıkar,biobellinda yağ kir çözücü.

Biobelinda yağ kir çözücü ile aspiratör temizliği nasıl yapılır?

 

Nihle: ben nar lekesi üzerine yağ kir çöz ile birlikte genel temizlik kullandım sonuç mükemmel teşekkürler Bio bellinda. Çocuklar  yiyecek yerken üzerlerine döküyorlar o lekelerin üzerine yağ kirçöz döküyorum sonuç tabiki muhteşem. Ek olarak, içerisinde yağlı salçalı yiyecek suyu bulunan tepsiyi kızım olduğu şeklinde mutfak halımın üzerine döktü yağ kir çöz ile sildim çok yağlı olduğundan bir kaç defa yağ kir çöz döktüm tabi silme esnasında, sonuç mükemmel en çok kullandığım ve tavsiye ettiğim ürünlerden. 

Dolaplardaki yağ lekeleri,mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar, beklemiş yağ lekesi nasıl çıkar,halıdaki yağ lekesi nasıl çıkar,yağ lekesi nasıl çıkar kadınlar kulübü. Yıkanmış yağ lekesi nasıl çıkar,biobellinda yağ kir çözücü.
      Ayşetezer: halıma ve koltuğuma oje dökülmüştü yağ kirle sildim harika sonuç aldım teşekkürler biobelinda
       nevriye: yağ kir çözücüye bayıldım 18 senelik bir oyma sehpam var temizligi çok zor oluyor bildiginiz şeklinde yağ kir çözücüyle temizledim inanamadım sanki yeni ciladan gelmiş benzer biçimde teşekkürler bio.
 
     Story: yağ-kir çözücü süperrrrr gören kimyacının aklına ve ellerine sağlık
     
     esra:leke çıkarıcı olarak yağ kir çözücüyü öneriyoruz.Sulandırarak lekenin üzerine püskürtün ve makinaya atın.Bir çok lekeyi çıkardığı için garanti edebilirim. Mutfak dolabımda,mısırözü,ayçiçek ve sızma yağların olduğu bölümde kapitoneden örtü var(ev hanımları bilir).Dikkat etmeme rağmen iyi mi olduysa zaman içinde yağlar örtünün üstüne dökülmüş.Temizlik yaparken bi baktım yağlar beze iyice işlemiş.Sulandırarak kullandığım yağ kirden bolca yağlı kapitone örtüye sıktım ve derhal makinaya attım.Sonuç,doğal ki yağdan yaratı bile yok.   Daha öncede örtüye yağ dökülürdü hemde daha az, ama örtü yinede yağlı şeklinde kalırdı hemde yağ kokardı.Yine yıkamak zorunda kalırdım.Biobellindayla tek seferde bile muhteşem temizlik daha ne olsun.  Denemeyenlere ısrarla tavsiye ediyorum.
 
     Cepis 84: benim beyaz gömleğim üzerinde bir el büyüklüğü kadar yağ leksi ve bir sürü çamur lekesi vardı bunu normal bir halde yıkadım çıkmadı ama üzerine biobelda yağ-kir çözücü sıktım 10 dakika bekleyip makinaya attım lekelerden yaratı kalmadı herkeze tavsiye ederim
 
     lale: arkadaşlar gercekden yagkir cözücücü pimapende süper deneyin
  
     cepis84: yağ kir çözücüden çok memnunum eşim hatta çalıştığı fabrikaya götürdü ve orada dokuma esnasında kumaşa bulaşan makina yağı üzerinde denedi ve sonuç mükemmel  normal ilaçları boyalı kumaşlara kullanamıyorlarmış bunu kullanmışlar rengini hiç soldurmamış
 
     esra: davlumbazda ve mutfaktaki heryerde sulandırarak sprey şişede kullanıyorum.Davlumbazın filtresini temizlerken;fırın tepsisinin içine kaynar su ve sulandırılmamış yağ kir çözücüden göz kararı döküp filtreyi içine olduğu gibi koyuyorum.5-10 dakika bekleyip duruluyorum.Yağdan yapıt kalmıyo.ürünü fazla koyunca filtrenin rengi biraz bozuluyo fakat önemli derecede değil bence
 
     zeynebp:yağ kir sökücü ile mobilyadaki tükenmez kalem lekesini bile çıkardım..1/5 oranında seyrelttiğim yağ kir çözücüyü sıktım ve kuru bezle sildim sonuç muhteşem lekeden yapıt yok ve döşemelere zarar bile vermedi ellerime vermediği şeklinde.. 
  Ocağın düğmelerini söküp temizlemiyorum artık.. Sıktığım süre zaten pislik kendilliğinden akıyor..
Ben tezgahımda kesinlikle bulunduruyorum.. Yağ kir çözücüsüz mutfağımda temizlik düşünemiyorum..Buzdolabını bile onunla temizliyorum
 
     vuslat: bence de bellinda nın en güzel ürünü sıktıgın benzer biçimde yag akıtan başka hangi ürün var,bu kadar rahat temizlik  saglayan bir üründen asla vazgeçmem artık. Zamandan,paradan, saglıktan tasarruf   harikasın bellinda
 Dolaplardaki yağ lekeleri,mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar?

     zeynebp: ayrıca bu ürünü kıyafetlerinizde oluşan yağ lekelerinde de kullanabilirsiniz.. Tek yapmanız gereken 1/5 oranında çözdüğünüz ürünü lekeye sıkmak ve makinaya atmak isterseniz içiniz daha rahat etsin derseniz makinanıza da üründen koyun ve çalıştırın sonuç muhteşem... Denemesi bedava
  
     pınar: malum evde küçük afacanlar olunca sofra bezlerinin kirini sormayın. Bi de bekletince o kirler yapışıp kalır sonradan desen desen kirlerle yeni görünüm kazanırdı. Ama ben ne yapmış oldum hepsini bir gece yağ-kirde beklettim ve sonuç mükemmel. Hatta mükemmel ötesi çünkü sofra bezlerim yeni alınmış gibi oldu. Neler denedim ama o kirleri çıkaramamıştım hepsi çıkmış diyemem bazıları bir kaç kez daha yıkanmak isteyecek fakat bu sonuç bile onun ne kadar güzel bir ürün bulunduğunu gösterir.
 
     Zeyno: arkadaşlar halı ve koltukları biobellida yag kir sökücü ile deneyin sonuç çok güzel renklere hiçbir zarar vermiyor. Annem  yag kir çözücüyü montda denemiş (yakasındaki kirden dolayı kullanılmıyacak halde olan kaz tüyü lacivert renkli bir montda denendi) ve sonuç süper ilk alındıgı günki şeklinde tertemiz olmuş. Süpersin biobellinda yağ kir çözücü...
  
     Açelya: bir üyemiz halısı ve koltuğu çok kirli ve lekeli olduğu için halı şampuanının içersine yağ çözücüdende  ekleyip halılarını silmiş çıkan kirli suyu görcektiniz diyor. Halım ve koltuklarım pırıl pırıl oldu dedi, bilginize....

Beklemiş yağ lekesi nasıl çıkar,halıdaki yağ lekesi nasıl çıkar,yağ lekesi nasıl çıkar kadınlar kulübü,yıkanmış yağ lekesi nasıl çıkar,biobellinda yağ kir çözücü.
 
     Nisanur: dostlar pardesümdeki dondurma lekesini yağ kir le çıkardım kızımın beyaz montundaki araba yağ lekesinin üzerine yağ kir sıktım birde makina matik deterjanından döküp elimde çalkaladım makinaya attım sonuç muhteşem yenisinden daha beyaz. Beyaz giymekten korkmayın.
 
     Pınar: oğlumun beyaz tişörtü şeftali ve elma lekesi olmuştu ve ne denediysem bir türlü çıkaramamıştım. Yağ kiri hiç sulandırmadan döktüm ve 1 gün beklettim, makineyi atıp yıkadım ve sonuç harikaydı. İlk kez meyve lekelerini çıkaran bir deterjan buldum. Attığım tişörtlere yazık oldu. Teşkkürler bio bellinda..
 
     Nurbennu:arkadaşlar tüllerinizi yıkarken yarım kapak yağ kirçöz katarsanız süper oluyor
   
     karanfil: gömlek yakalarına makinaya atmadan sıkıyorum üzerindeki leke tamamen yok oluyor tavsiye ederim
   
     şive:dostlar özellikle duvar temizliğinde peteklerin üst kısmında oluşan is lekelerini temizlerken 1/3 oranında sulandırılmış yağ sökücüyü aparatla duvara sıkıp 10 dakika beklemeye alın orada isten eser kalmadığını görmüş olacaksınız.Ek olarak baca deliğinden akan kuruluş lekelerine 1/1 oranında sulandırılmış yağ sökücü sıkın ve paklayın badanın altından aslaKusma yapmayacaktır.Badananızı yaparken farklı boyalar kullanamanıza gerek kalmayacak
rahat gelsin
  selam ve dua ile

Beklemiş yağ lekesi nasıl çıkar,halıdaki yağ lekesi nasıl çıkar,yağ lekesi nasıl çıkar kadınlar kulübü,yıkanmış yağ lekesi nasıl çıkar,biobellinda yağ kir çözücü.  dolaplardaki yağ lekeleri,mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar?


  
     mavera: arkadaşlar evsahibimin tenceresi tamamen yanmıştı ocakta,tencerenin içi hertarafı simsiyahtı,derhal kendi yağçözümü götürdüm tencerenin hertarafına püskürttüm,içine birazcık sıcak suyla kısık ateşte ocakta biraz beklettik...Sonuç mükemmeldi...Tencere çok uğraştırmadan ışıl ışıl oldu,evsahibim heryerde konu alıyor şimdi
  
     yazgül:: slm arkadaşlar.Ben yağ-kiri önce fırınıma sıktım fırınımı düşük ısıda çalıştırdım ve sonra süngerin kalın kısmıyla sldim.Sonuç mu?Harika ötesi yaaa.Hakkaten.Benim 2.Kutumda bitmek üzere.Aslına bakarsanız sipraiş verdigim ürünleri ben kullanıyom ve çok memnunum.Ek olarak makinaya kolaylıkla dökebilirsiniz tüldeki düğmelerin oldugu kısımlarda çok harika sonuç veriyo bence.Teşekkürler biocum.
    
     Sezen: perises bende senin şeklinde yahudilerin olan temizlik ürünlerini evimizde fazlasıyla bulunduruyorduk. Artık biobellinda var birebir türk ürünü ve bitkisel .Teşekküreler biobellinda.
    
    
     Pınar: yağ-kir  marketlerde satılan öteki yağ çözlerle aynı değil. Şu bakımdan değil bunu eldivensiz olarak gayet rahat kullanabiliyorsunuz ve bence kokusu o denli da ağır değil. Piyasadakiler çok daha kötü kokuyor ve esasen onları kullanırken benim cildime çok hasar veriyorlardı...önce bir kaşıntı tutar sonrada kırmızı lekeler çıkardı..Fakat bizim yağ kir süper..Hem eldivensiz kullanbiliyorum aynı zamanda heryerde rahatça ve güzel neticelar alabiliyorum...özellikle fayans arasındaki kirleri derhal yok ediyor ve eviniz yeni dekorasyondan çıkmış gibi pırıl pırıl oluyor.

 

              


 

 

 

 

 

 

 

Dolaplardaki yağ lekeleri,mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar, beklemiş yağ lekesi nasıl çıkar,halıdaki yağ lekesi nasıl çıkar,yağ lekesi nasıl çıkar kadınlar kulübü,yıkanmış yağ lekesi nasıl çıkar,biobellinda yağ kir çözücü.

 

 

Etiket Bulutu

anneler günü için en güzel hediye hamilelikte oje kullanmak hamilelikte istenmeyen tüy temizliği hamilelikte kişisel bakım ve güzellik sırları hamilelikte parfüm ve deodorant kullanılır mı? hamilelikte saç boyatılabilir mi? hamilelikte perma yaptırılabilir mi? hamilelikte cilt bakım ürünleri kullanmak halıdaki yağ lekesi nasıl çıkar giysideki oje lekesi nasıl çıkar genital hijyen ve genital temizlik günlük ağız bakımı nasıl yapılır günlük el bakımı nasıl yapılır halıdaki koltuktaki kıyafetteki oje lekeleri nasıl temizlenir günlük makyaj önerileri hangi diş macunu doğal? hangi diş macunu daha iyi? diş hassasiyeti için diş macunu hediyelik parfümler kil maskesi kararan ve kireç tutan çaydanlığın dibini temizlemek için kil maskesi tarifi kimyasal içermeyen deterjanlar kireç lekesi kimyasal temizlik ürünlerinin zararları kararan çaydanlıklar kadın parfümleri-en iyi bayan parfümleri ve fiyatları - hepsiburada hızlı bulaşık nasıl yıkanır genital bölgenin asit dengesi ilginç ve komik paylaşımlar indirimli marka parfümler kadın genital sistemi istenmeyen tüyler hassas ciltler için genital bölge temizliği için ne kullanılmalıdır kadınlarda genital bölge temizliği en sevimli bebek videoları en modern takı çeşitleri en ucuz kadın parfümleri-en ucuz erkek parfümleri en ünlü ve kaliteli markaların genital hijyen ürünleri etkileyici göz makyajları nasıl yapılır? esmerler için etkileyici göz makyajı nasıl yapılır en iyi ve ucuz parfümler en iyi mikrofiber cam bezi en güzel anneler günü hediyesi elde bulaşık yıkamanın püf noktaları en güzel emitasyon alyans modelleri- altın görünümlü alyans çeşitleri en güzel mikrofiber cam bezi-temizlik bezi-yer bezi en iyi erkek parfümler en iyi ağız bakım suyu hangisi etkileyici ve büyüleyici gözlere sahip olmak ev yapımı organik temizlik ürünleri tarifleri forivia takı çeşitleri otantik takı modelleri florür nedir zararları nelerdir? florürsüz diş macunu forivia takı modelleri forivia üye kayıt genital bölge temizliği için fosfatsız deterjan markaları fosfat içermeyen deterjanlar evlat hasreti evden para kazanma imkanı-evden para kazanma yolları-ev hanımları evden nasıl para kazanabilir evde çamaşır deterjanı yapma evde bulaşık deterjanı yapma evde cilt bakımı evde cilt bakımı ve yüz maskeleri evde yapılan kolay el bakım maskesi kireç lekesi biobellinda wc banyo temizleyicisi kullananların yorumları kızıllar için etkileyici göz makyajı nasıl yapılır su lekesi sivilcelerden nasıl kurtuldum? tatlı bebekler topuk çatlakları için kesinlikle biobellinda ayak bakım kremi topuk çatlakları nasıl geçer-topuk çatlaklarına çözüm topuk çatlakları için krem sivilcelerden kurtulmak için yüz maskesi tarifi sivilcelerden kurtulmak için sarışınlar için göz makyajı nasıl yapılır sararmış tuvalet taşı nasıl temizlenir tuvalet taşları temizliği sirke ile çaydanlık temizliği - kireçlenmiş çaydanlık nasıl temizlenir sivilce izlerinden kurtulmak için sivilce maskeleri sivilce izlerinden kurtulmak için yüz maskesi yapılışı topuk çatlakları nasıl giderilir topuk çatlaklarına bitkisel çözümler yüz bakımı yüz bakım kremleri yüz maskeleri yüz maskesi zararlı kozmetik ve cilt bakım ürünleri yüzdeki çizgiler için çözüm yumuşacık bakımlı ellere sahip olmak için yıkanmış yağ lekesi nasıl çıkar ucuz öğretmenler günü hediyesi topuk çatlaklarına iyi gelen kremler ucuz ve orjinal parfüm nereden alınır uzman tv kil maskesi nasıl uygulanır videosu yanmış yapışmış tencere temizliği nasıl yapılır yağ lekesi nasıl çıkar kadınlar kulübü şahmeran yüzük modelleri-altın görünümlü hasır örgü setler rvtl kırışıklık kremi hakkında makyaj temizleme yöntemleri leke çıkartmak mikrofiber bez kullanıcı yorumları mikrofiber bez modelleri-mikrofiber bez çeşitleri mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar mikrofiber bez temizliği kusursuz bir cilde sahip olmak kuru bir cilt için kil maskesi kolay banyo temizliği nasıl yapılır kolay temizlik el bakımı kolay cam silmek-cam silmenin en kolay yolu kolay cam temizliği kozmetik ürünleri ve cilt bakım ürünleri koltuktaki keçeli kalem lekesi nasıl çıkar neden naturel temizlik ürünleri kullanılmalı? öğretmenler günü en güzel hediye önerileri parfüm çeşitleri pantolondan oje lekesi nasıl çıkar pürüzsüz bir cilde sahip olmak için pürüzsüz bir cilt için rtvl kırışıklık giderici krem pürüzsüz bir cilt için kil maskesi nasıl yapılır organik temizlik ürünleri markaları organik bulaşık makinesi deterjanı doğal bulaşık makinesi deterjanı öğretmenler günü kampanyaları öğretmenler günü en güzel hediye seçenekleri ve tavsiyeleri oje lekesi çıkarma yöntemleri oje lekesi nasıl çıkar oksijenli su-beyaz kapatıcı saç boyası kireçler nasıl çözülür duvarda ki oje lekesi nasıl çıkar? biobelinda mikrofiber cam silme bezi biobelinda hakkında kullanıcı yorumları biobelinda parfümleri biobelinda ürünleri biobellinda 3x çamaşır beyazlatıcısı biobellinda 3x çamaşır beyazlatıcı biobellinda yağ kir çözücü bio bellinda ürünleri bio belinda ürünleri bembeyaz çamaşırlar ve tüller için ne yapmalı? bembeyaz beyaz çamaşır yıkamanın püf noktaları beyaz çamaşırlar için hangi deterjan bio belinda çamaşır beyazlatıcı biyobelinda beyazları kapatma özelliği olan boyalar biobellinda ayak bakım kremi kullananlar biobellinda bitkisel saç boyaları biobellinda makyaj temizleme suyu’ biobellinda kullanıcı yorumları biobellinda mikrofiber bez kullananlar ve yorumları biobellinda organik temizlik ürünleri biobellinda pas kireç sökücü kullanımı biobellinda parfümleri biobellinda kullananların yorumları biobellinda konsantre bulaşık sıvısı (elde) kullananların yorumları biobellinda bulaşık deterjanı biobellinda bitkisel temizlik ürünleri biobellinda çamaşır beyazlatıcı biobelinda biobellinda göz çevresi kremi biobellinda konsantre bulaşık sıvıs biobellinda konsantre bulaşık deterjanı beklemiş yağ lekesi nasıl çıkar bayram temizliği nasıl kolay yapılır akıllı kadınlar kulübü facebook akıllı kadınlar kulübü aliminyum aspiratör filtresi nasıl temizlenir anneler günü kampanyaları 2015 anneme ne hediye alsam anneler günü ne zaman? ağız ve diş bakımı nasıl yapılır ağız çalkalama suyundan sonra ağız yıkanır mı sararan çay kaşıkları kar gibi tüller 10 yaş gençleştiren krem ağız bakım suyu faydaları ağız bakım suyu nasıl kullanılır ağız bakım suyu fiyatları aspiratör filtresi nasıl kolay temizlenir aspiratör temizlemenin kolay yolu banyo duvarları nasıl temizlenir tuvalet temizliği ve banyo temizliği bakımlı görünmek banyoda buğulanan aynalara çözüm banyoda oluşan pas ve kireçler nasıl kolay temizlenir bayanlara katalogla satış ve para kazanma fırsatı bay bayan parfüm çeşitleri ayak tabanı çatlakları ayak çatlaklarına ne iyi gelir aspiratör temizliği nasıl yapılır aspiratör temizli için hangi ürün-duvardaki küf lekeleri nasıl temizlenir aspiratör temizliği nasıl yapılır aspiratör telleri nasıl temizlenir aspiratörde oluşan çıkmayan yağ lekeleri nasıl temizlenir ayak bakım kremi biobellinda pas ve kireç çözücü fiyatları biobellinda pas ve kireç çözücü nasıl kullanılır diş macunu reklamı dış macunu diş macunu tavsiye diş sağlığı için doğal yöntemler doğal ayak bakım ürünleri evde ayak bakım kürü doğal ayak bakım kremi dış genital bölgeyi temizlemek dibi kararan ve kireçlenen çaydanlıkları doğal yollardan temizlemek cilt kuruluğu cilt kırışıklığı çok kirli bulaşıklar için biobellinda bulaşık matik jel daha güzel olmak dibi kararan çaydanlık nasıl temizlenir depycure tüy dökücü sprey ile beş dakikada işlem tamam! doğal bulaşık deterjanı doğal cilt bakım ürünleri ve doğal kozmetik ürünleri doğal pas ve kireç çözücü doğal makyaj ürünleri doğal temizlik ürünleri doğal temizlik ve kozmetik duşakabin temizliğinde dolaplardaki yağ lekeleri doğal kozmetik ürünleri-forivia doğal kozmetik ürünleri markaları nelerdir doğal el bakım kremi doğal deterjan markaları doğal kişisel bakım seti doğal kişisel bakım ürünleri doğal kozmetik markası cilt bakım kremleri cildin kırışmasını önlemek için bitkisel deterjan markaları organik deterjan markaları bulaşık makinesi köpüklü kalıyor biobellindasiparis.com facebook sayfası bitkisel diş macunu markaları bitkisel nemlendirici krem bulaşık makinesi deterjan erimiyor böcekleri bitkilerden kovmak için biobellindanın elde bulaşık deterjanı biobellinda yağ kir çözücü biobellinda spf 20 güneş korumalı nemlendirici biobellinda siparis facebook biobellinda temizlik malzemeleri biobellinda temsilci formu biobellinda üyesi olmak için biobellinda üyelik bulaşık makinesinde deterjan kalıntısı neden olur bulaşık matik makine deterjanları camları silmek camlar nasıl kolay temizlenir? çatlayan topuklara ne iyi gelir çatlak topuk tedavisi çaydanlık dibinde biriken kireci temizlemek çaydanlıklar nasıl temizlemir çaydanlık içinde oluşmuş kireçlenmeler için çamaşırlarınız ve tülleriniz bembeyaz çamaşırları beyazlatmak için çamaşır beyazlatıcı ürünler bulaşık nasıl yıkanır video çamaşır sodası koltuk nasıl temizlenir çamaşır suyu etkili çamaşır yıkama teknikleri kar gibi