Camlar Nasıl Kolay temizlenir?

Camlar Nasıl Kolay temizlenir?

Malum bayram yaklaşıyor ve kısa bir zaman sonra hepimizi bir bayram temizliği telaşı saracak. Özellikle camları silmek bayram temizliği ritüellerimiz için olmazsa olmaz :)

Peki camlar nasıl kolay temizlenir hiç düşündünüz mü? Şimdi ben size kolay cam temizliği için 2 ürün önerisinde bulunacağım ve sonra bu ürünleri kullananlar nasıl sonuçlar almışlar onların yorumlarını paylaşacağım. Yorumları yazan kişileri tanımıyorum. Hepsi internette yaptığım araştırmalar sonucunda bu ürünleri kullanarak çeşitli yerlerde yaşadıkları tecrübeleri yazdıkları yorumlardan alınmıştır.

Tavsiye edeceğim ürünlerden birincisi Biobellinda Cam Mobilya Temizleyicisi

Bu ürün hem sağlığa zararlı kimyasal madde ve kanserojen madde içermez, hem konsantre bir üründür çok azıcık bir miktar fısfıslı şişeye koyup üzerini sıcak su doldurarak çoookk uzun bir zaman kullanabilirsiniz. Belki bir sene bile camlarınızı, mobilyalarınızı silmeniz için yetecektir.

Ayrıca çokta keyifli bir üründür kendileri :) Çünkü çok hoş bir kokusu var ve temizlik yaparken adeta keyif alıyorsunuz.

Antibakteriyel bir üründür durulama gerektirmez.

Kullanıldığı yüzeylerde antistatik yapısı nedeniyle şeffaf bir tabaka oluşturup tozların yapışmasını önler. Dolayısıyla hergün toz alıyorsanız 2 günde bir almaya başlarsınız ve zaman size kalır ;) Camların da daha geç kirlenmesini sağlar.

Duşakabin camlarına sıkılıp silindiğinde su izlerinin oluşma süresini geciktirir.

Araba sileceklerinin su haznesine konduğunda yağmur sularının kolaylıkla akmasına yardımcı olur, yani kirlemesini geciktirir.

İkinci tavsiye edeceğim ürün ise Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezi

Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezi tek başına bir ordu gibidir. Hav bırakmadan mükemmel bir şekilde camlarınızı temizler. Durulamaya bile gerek kalmaz.

Aslında ilk etapta Cam Mobilya Temizleyicisini sıkıp, bezle hemen silebilirsiniz ama bir süre solnra beziniz kirlenirse yıkadıktan sonra sadece iyice sıkarak camları silebilir ve yine durulama derdinden kurtulabilirsiniz.  

Cam mobilya temizleyiciyi kullanmadan sadece bez de işinizi görür ama hem antibakteriyel özelliği olma açısından hem de kirlenmeyi geciktirmesi açısından ben Biobellinda Cam Mobilya Temizleyici ve Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezini birlikte kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezi öyle mükemmel bir ürün ki, mutfakta, toz almakta, cam silmekte ve her alanda rahatlıkla ve mükemmel sonuçlar alarak kullanabileceğiniz adeta sihirli bez gibi bir şeydir. Piyasada bulunan en iyi mikrofiber cam bezidir diyebilirim.

Evet bu açıklama ve önerilerden sonra gelelim bu ürünleri kullananlar bakalım ne gibi sonuçlar elde etmişler…

 

Biobellinda Cam Mobilya Temizleyicisi Kullananların Yorumları

   Bengisu: Harika bir şey bu. Bilgisayarımın ekranını muhteşem, çok güzel yaptı.Parmak izi artık tarih oldu. Kullanımı çok kolay ve cam silmek artık çok kısa zamanda halloluyor.Uzun süre kirlenmiyor olması da ayrı bi güzellik.

   Hümeyra: Bence de çok güzel bir ürün. Mobilyalardaki tozlanmayı geciktiriyor. Bana tavsiye ettiler, aldım kullandım gercektende doğruymuş.

   Gül Gazeli: Ben de farklı bir özelliğini keşfettim. Evdeki yapma çiçeklerin üzerine sıkıyorum süper. Yıkaması zor olan çiçek artık kalmadı ve tarihe karıştı. Teşekkürler Biobellinda

   Yeliz: Bende iki gün önce Cam Mobilya Temizleyicisiyle camlarımı sildim. Yağmur yağmasına rağmen hiç leke olmadı camlarımda. Aynı şekilde vitrinim pırıl pırıl parlıyor. Mobilyalarım da aynı şekilde. Doğru kullanıldığında kesinlikle çok memnun kalınıyor. Herkese tavsiye ederim ve silmesi de çabuk oluyor. Cam silmek artık işkence olmaktan çıktı benim için.

   Cepis84: Arkadaşlar ben yatak odasındaki mobilyalarımı sildim. Özellikle parmak izlerini,  lekelerini diğer temizlik ürünleriyle bile çıkaramıyordum lekeli kalıyordu ve durulamak kurulamak gerekiyordu. Artık öyle bir derdim yok. Sonuç bir kerede bile mükemmel. Ben camlarımı ve mobilyalarımı silerken yarım kova suya bir kapak Biobellinda Cam Mobilya Temizleyicisi koyuyorum. Ne buğulu kalıyor, ne de lekeli. Size de tavsiye ederim.

   Nihalfidan: Biobellinda Cam Mobilya Temizleyicisini genel temizlik ürünü gibi kullanıyorum. Parkelerimde şahane bir sonuç aldım. Ilık su ile daha etkili sıcak su ile de bulanıklaştırıyor. Evimde kaloriferlerden kaynaklı minik böcekler oluyordu ara sıra.  Şimdi tamamen kurtuldum onlardan. Aynalarım da artık daha geç kirleniyor. Özellikle haşerat ve sinek oluşumunu engelliyor.Bazı kullananlar mutfaklarında artık karınca olmadığını söyledi ve sigara kokusunu da alıyor. Haftada iki kere bütün evimi siliyorum Cam ve Mobilya Temizleyicisi ile.

   Naime: Mobilyalarımı sildim farkı cok bariz bir şekilde belli oluyor. Harika yaaa. Artık toz almak cok basitleşti bana göre. Sadece ben değil, ürünleri kullanan arkadaslarım da “verdigimiz paralar helal olsun valla” diye bahsediyorlar.

   Açelya: Arkadaşlar. yeni edindiğim bilgiye göre arabaların cam sileceklerine püskürtülen suya bir iki damla Cam Mobilya Temizleyicisinden sıkın..Ayrıca tüyleri kadife gibi olan yaban menekşesi çiçeğinin yapraklarınada sıkılınca parlıyormuş 1/10 oranında sulandırılmış haliyle bilginize.

   Banu:  Kesinlikle çok ekonomik bir ürün. Sulandırıldığında 1 litrelik ürün neredeyse 10 litreye çıkıyor. Buna göre de fiyatı çok çok uygun bence.

   Serpil: Her hangi bir cam sil ürünüyle eş değer gibi gelmişti açıkcası önce bana. Ama çok farklıymış. Gerçekten çok güzel bir ürün, tavsiyelerinize katılıyorum arkadaşlar.

   Pınar: Siyah mobilyalardaki parmak lekelerini tek çıkarabilen bence Biobellinda Cam Mobilya Temizleyicisi. Şimdiye kadar neler neler denedim fakat siyah sehpalarımdaki parmak lekelerini bir türlü yok edememiştim. İyi ki Biobellinda var.

   Perises: Arkadaşlar ben camlarımda denedim ve bu üründen acayip memnun kaldım. Bu ürün ile  silinen camlarım tam  dokuz gün geçmesine rağmen çok az tozlanmıştı. Normelde benim camlarım çok çabuk kirleniyordu.

   Cepis84: Ben Biobellinda Cam Mobilya Temizleyicisi ile sildim deri koltuklarımı, çok güzel oldu tavsiye ederim.  

Sanırım bu kadar kullanıcı yorumu yeterlidir ürünün kalitesini ve işinizi nasıl kolaylaştırdığını görmeniz için. O halde şimdi biraz da Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezi kullananların yorumlarına bakalım mı? ;)

Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezi kullanıcı yorumları

Aylalesi: Biobelinda Cam Silme Bezi haarika bişeyy çokk güzel camları sildim. Ne kurulama istiyor ne de durulama. Heryerde rahatlıkla kullanabileceğim ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir cam bezi. Kesinlikle süperrr...bu konuda Biobellinda’yı tebrik ediyorum     

Ceyda: Selam arkadaşlar. Cam bezini kullandım çok süper, çok güzel bir ürün. Heryerde de kullanabilirsiniz çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

Eleman: Selam. Bezi temizlemekte hiç zorlanmayın. Cam bezini ben yine Biobellinda’nın 3x çamaşır beyazlatıcısını az tenceremin içine koyuyorum ve  su da koyu yorum, sonra  az kaynatıyorum. İçine çay kaşıklarımı veya kaşıklarımı da atıyorum sonuç çok güzel kesinlikle. Ne elleriniz zarar görüyor ne de uğraşıyorsunuz. Selam ve dua ile.

Elif bahadır: Cam bezini çamaşır beyazlatıcısıyla kaynatmak harika bir fikirmiş teşekkürederim arkadaşlar . Mikrofiber Cam Silme Bezim yeni gibi oldu.

Leylaerdemm:  Selam arkadaşlar. ben cam bezini kullandım. Bir arkadaşımda kullandı. İkimizde çok güzel sonuç aldık. Diğer temizlik bezlerini de, hepsini aldım ama sadece ikisini denedim. Ama bezlerin kaliteli olduğu her halinden belli oluyor. Renkleri zaten süper. Albenisi çok. Süper ya. Çoğu zaten renklere bayıldı sırf rennkleri için alan var.  Alllah yolunuzu açık etsin.

Sude-serra:  Biobellinda’nın bütün bezlerinden aldım. Görünüş bir harika. Kalitesi yüzünden okunuyor. İlk olarak Biobelinda Cam Silme Bezimi kayınvalidem aldı. Bütün camları çok kolay sildim. Harika bir bez ve hiç kir tutmuyor. Kovaya Biobellinda’nın Genel Temizlik ürününden koydum olan kir suya çıktı. Diğer bezleri henüz denemedim.

Şive: Arkadaşlar mikrofiber bezlerimizi kesici ve delici aletlerle birlikte kullanmayalım. Asla ve asla çamaşır yumuşatıcısıyla birlikte temizlemeyelim. Uzun ömürlü olmalarını istiyorsak asarak kurutmayalım. İçerisinde mikrop barındırmadığı için ıslak kalmasında bir mahsur yok. Yıkadıktan sonra katlayıp düz bir zemin üzerinde kurutabilirsiniz. Eğer beziniz ilk zamanlardaki gibi temizlemiyor ise bir kap içerisinde küçük bir parça beyaz sabun ile birlikte 10 dakika kadar kaynatırsak bezimiz eski haline dönecektir. Herkese kolay gelsin.

Zeyneb KS: Babam arabasında kullanmış Biobelinda Cam Silme Bezini, çokta beğenmiş. İlk kullandığımda izli oldu dedi, ben de sıcak suda durulayıp  bir sık önce demiştim, şimdi Çok memnun.

Gül:  Ben Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezini mutfakta kullandım. Ama önce 3-4 dakika suda kaynattım sonra kullandım. Çeliklerin dışını sildim, ocağı sildim, ankastre sildim, davlumbaz ve fırını sildim. Sonuç çok güzeldi ki, ankastreyi temizlerken hep zorlanıyordum ve hep leke kalıyordu. Tabiki x ürün kullanırken Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezi tek başına parlattı. Diğerlerinde denemedim. 

Bu kullanıcı yorumları sanırım size fikir vermiştir. Tercih sizin. İsterseniz klasik yollarla camlarla uğraşmaya devam edebilirsiniz, isterseniz de hem işinizi kolaylaştıran, hem temizlik süresini yarıya indiren, hem geç kirlenmesi nedeniyloe size zaman kazandıran ve konsantre olduğu için oldukça ekonomik olan bu ürünleri denemeyi tercih edebilirsiniz.

 

 

Sitemizde eklenen yeni içerikler, yeni ürünler, indirim kampanyaları, hediye kampanyaları gibi size sağlık ve kolaylık getirecek güncellemelerimizden haberdar olmak istiyorsanız e-mail listemize kayıt olun.

HAYDİ HEMEN ŞİMDİ SİZİ FARKLI KILACAK BU GÖRKEMLİ DÜNYAYA ADIM ATIN!

 

 

 

 

Camlar Nasıl Kolay temizlenir?,bayram temizliği nasıl kolay yapılır?,camları silmek,kolay cam temizliği,Biobelinda Mikrofiber Cam Silme Bezi,Biobellinda Cam Mobilya Temizleyici,en iyi mikrofiber cam bezi

Etiket Bulutu

anneler günü için en güzel hediye hamilelikte oje kullanmak hamilelikte istenmeyen tüy temizliği hamilelikte kişisel bakım ve güzellik sırları hamilelikte parfüm ve deodorant kullanılır mı? hamilelikte saç boyatılabilir mi? hamilelikte perma yaptırılabilir mi? hamilelikte cilt bakım ürünleri kullanmak halıdaki yağ lekesi nasıl çıkar giysideki oje lekesi nasıl çıkar genital hijyen ve genital temizlik günlük ağız bakımı nasıl yapılır günlük el bakımı nasıl yapılır halıdaki koltuktaki kıyafetteki oje lekeleri nasıl temizlenir günlük makyaj önerileri hangi diş macunu doğal? hangi diş macunu daha iyi? diş hassasiyeti için diş macunu hediyelik parfümler kil maskesi kararan ve kireç tutan çaydanlığın dibini temizlemek için kil maskesi tarifi kimyasal içermeyen deterjanlar kireç lekesi kimyasal temizlik ürünlerinin zararları kararan çaydanlıklar kadın parfümleri-en iyi bayan parfümleri ve fiyatları - hepsiburada hızlı bulaşık nasıl yıkanır genital bölgenin asit dengesi ilginç ve komik paylaşımlar indirimli marka parfümler kadın genital sistemi istenmeyen tüyler hassas ciltler için genital bölge temizliği için ne kullanılmalıdır kadınlarda genital bölge temizliği en sevimli bebek videoları en modern takı çeşitleri en ucuz kadın parfümleri-en ucuz erkek parfümleri en ünlü ve kaliteli markaların genital hijyen ürünleri etkileyici göz makyajları nasıl yapılır? esmerler için etkileyici göz makyajı nasıl yapılır en iyi ve ucuz parfümler en iyi mikrofiber cam bezi en güzel anneler günü hediyesi elde bulaşık yıkamanın püf noktaları en güzel emitasyon alyans modelleri- altın görünümlü alyans çeşitleri en güzel mikrofiber cam bezi-temizlik bezi-yer bezi en iyi erkek parfümler en iyi ağız bakım suyu hangisi etkileyici ve büyüleyici gözlere sahip olmak ev yapımı organik temizlik ürünleri tarifleri forivia takı çeşitleri otantik takı modelleri florür nedir zararları nelerdir? florürsüz diş macunu forivia takı modelleri forivia üye kayıt genital bölge temizliği için fosfatsız deterjan markaları fosfat içermeyen deterjanlar evlat hasreti evden para kazanma imkanı-evden para kazanma yolları-ev hanımları evden nasıl para kazanabilir evde çamaşır deterjanı yapma evde bulaşık deterjanı yapma evde cilt bakımı evde cilt bakımı ve yüz maskeleri evde yapılan kolay el bakım maskesi kireç lekesi biobellinda wc banyo temizleyicisi kullananların yorumları kızıllar için etkileyici göz makyajı nasıl yapılır su lekesi sivilcelerden nasıl kurtuldum? tatlı bebekler topuk çatlakları için kesinlikle biobellinda ayak bakım kremi topuk çatlakları nasıl geçer-topuk çatlaklarına çözüm topuk çatlakları için krem sivilcelerden kurtulmak için yüz maskesi tarifi sivilcelerden kurtulmak için sarışınlar için göz makyajı nasıl yapılır sararmış tuvalet taşı nasıl temizlenir tuvalet taşları temizliği sirke ile çaydanlık temizliği - kireçlenmiş çaydanlık nasıl temizlenir sivilce izlerinden kurtulmak için sivilce maskeleri sivilce izlerinden kurtulmak için yüz maskesi yapılışı topuk çatlakları nasıl giderilir topuk çatlaklarına bitkisel çözümler yüz bakımı yüz bakım kremleri yüz maskeleri yüz maskesi zararlı kozmetik ve cilt bakım ürünleri yüzdeki çizgiler için çözüm yumuşacık bakımlı ellere sahip olmak için yıkanmış yağ lekesi nasıl çıkar ucuz öğretmenler günü hediyesi topuk çatlaklarına iyi gelen kremler ucuz ve orjinal parfüm nereden alınır uzman tv kil maskesi nasıl uygulanır videosu yanmış yapışmış tencere temizliği nasıl yapılır yağ lekesi nasıl çıkar kadınlar kulübü şahmeran yüzük modelleri-altın görünümlü hasır örgü setler rvtl kırışıklık kremi hakkında makyaj temizleme yöntemleri leke çıkartmak mikrofiber bez kullanıcı yorumları mikrofiber bez modelleri-mikrofiber bez çeşitleri mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar mikrofiber bez temizliği kusursuz bir cilde sahip olmak kuru bir cilt için kil maskesi kolay banyo temizliği nasıl yapılır kolay temizlik el bakımı kolay cam silmek-cam silmenin en kolay yolu kolay cam temizliği kozmetik ürünleri ve cilt bakım ürünleri koltuktaki keçeli kalem lekesi nasıl çıkar neden naturel temizlik ürünleri kullanılmalı? öğretmenler günü en güzel hediye önerileri parfüm çeşitleri pantolondan oje lekesi nasıl çıkar pürüzsüz bir cilde sahip olmak için pürüzsüz bir cilt için rtvl kırışıklık giderici krem pürüzsüz bir cilt için kil maskesi nasıl yapılır organik temizlik ürünleri markaları organik bulaşık makinesi deterjanı doğal bulaşık makinesi deterjanı öğretmenler günü kampanyaları öğretmenler günü en güzel hediye seçenekleri ve tavsiyeleri oje lekesi çıkarma yöntemleri oje lekesi nasıl çıkar oksijenli su-beyaz kapatıcı saç boyası kireçler nasıl çözülür duvarda ki oje lekesi nasıl çıkar? biobelinda mikrofiber cam silme bezi biobelinda hakkında kullanıcı yorumları biobelinda parfümleri biobelinda ürünleri biobellinda 3x çamaşır beyazlatıcısı biobellinda 3x çamaşır beyazlatıcı biobellinda yağ kir çözücü bio bellinda ürünleri bio belinda ürünleri bembeyaz çamaşırlar ve tüller için ne yapmalı? bembeyaz beyaz çamaşır yıkamanın püf noktaları beyaz çamaşırlar için hangi deterjan bio belinda çamaşır beyazlatıcı biyobelinda beyazları kapatma özelliği olan boyalar biobellinda ayak bakım kremi kullananlar biobellinda bitkisel saç boyaları biobellinda makyaj temizleme suyu’ biobellinda kullanıcı yorumları biobellinda mikrofiber bez kullananlar ve yorumları biobellinda organik temizlik ürünleri biobellinda pas kireç sökücü kullanımı biobellinda parfümleri biobellinda kullananların yorumları biobellinda konsantre bulaşık sıvısı (elde) kullananların yorumları biobellinda bulaşık deterjanı biobellinda bitkisel temizlik ürünleri biobellinda çamaşır beyazlatıcı biobelinda biobellinda göz çevresi kremi biobellinda konsantre bulaşık sıvıs biobellinda konsantre bulaşık deterjanı beklemiş yağ lekesi nasıl çıkar bayram temizliği nasıl kolay yapılır akıllı kadınlar kulübü facebook akıllı kadınlar kulübü aliminyum aspiratör filtresi nasıl temizlenir anneler günü kampanyaları 2015 anneme ne hediye alsam anneler günü ne zaman? ağız ve diş bakımı nasıl yapılır ağız çalkalama suyundan sonra ağız yıkanır mı sararan çay kaşıkları kar gibi tüller 10 yaş gençleştiren krem ağız bakım suyu faydaları ağız bakım suyu nasıl kullanılır ağız bakım suyu fiyatları aspiratör filtresi nasıl kolay temizlenir aspiratör temizlemenin kolay yolu banyo duvarları nasıl temizlenir tuvalet temizliği ve banyo temizliği bakımlı görünmek banyoda buğulanan aynalara çözüm banyoda oluşan pas ve kireçler nasıl kolay temizlenir bayanlara katalogla satış ve para kazanma fırsatı bay bayan parfüm çeşitleri ayak tabanı çatlakları ayak çatlaklarına ne iyi gelir aspiratör temizliği nasıl yapılır aspiratör temizli için hangi ürün-duvardaki küf lekeleri nasıl temizlenir aspiratör temizliği nasıl yapılır aspiratör telleri nasıl temizlenir aspiratörde oluşan çıkmayan yağ lekeleri nasıl temizlenir ayak bakım kremi biobellinda pas ve kireç çözücü fiyatları biobellinda pas ve kireç çözücü nasıl kullanılır diş macunu reklamı dış macunu diş macunu tavsiye diş sağlığı için doğal yöntemler doğal ayak bakım ürünleri evde ayak bakım kürü doğal ayak bakım kremi dış genital bölgeyi temizlemek dibi kararan ve kireçlenen çaydanlıkları doğal yollardan temizlemek cilt kuruluğu cilt kırışıklığı çok kirli bulaşıklar için biobellinda bulaşık matik jel daha güzel olmak dibi kararan çaydanlık nasıl temizlenir depycure tüy dökücü sprey ile beş dakikada işlem tamam! doğal bulaşık deterjanı doğal cilt bakım ürünleri ve doğal kozmetik ürünleri doğal pas ve kireç çözücü doğal makyaj ürünleri doğal temizlik ürünleri doğal temizlik ve kozmetik duşakabin temizliğinde dolaplardaki yağ lekeleri doğal kozmetik ürünleri-forivia doğal kozmetik ürünleri markaları nelerdir doğal el bakım kremi doğal deterjan markaları doğal kişisel bakım seti doğal kişisel bakım ürünleri doğal kozmetik markası cilt bakım kremleri cildin kırışmasını önlemek için bitkisel deterjan markaları organik deterjan markaları bulaşık makinesi köpüklü kalıyor biobellindasiparis.com facebook sayfası bitkisel diş macunu markaları bitkisel nemlendirici krem bulaşık makinesi deterjan erimiyor böcekleri bitkilerden kovmak için biobellindanın elde bulaşık deterjanı biobellinda yağ kir çözücü biobellinda spf 20 güneş korumalı nemlendirici biobellinda siparis facebook biobellinda temizlik malzemeleri biobellinda temsilci formu biobellinda üyesi olmak için biobellinda üyelik bulaşık makinesinde deterjan kalıntısı neden olur bulaşık matik makine deterjanları camları silmek camlar nasıl kolay temizlenir? çatlayan topuklara ne iyi gelir çatlak topuk tedavisi çaydanlık dibinde biriken kireci temizlemek çaydanlıklar nasıl temizlemir çaydanlık içinde oluşmuş kireçlenmeler için çamaşırlarınız ve tülleriniz bembeyaz çamaşırları beyazlatmak için çamaşır beyazlatıcı ürünler bulaşık nasıl yıkanır video çamaşır sodası koltuk nasıl temizlenir çamaşır suyu etkili çamaşır yıkama teknikleri kar gibi