Hakkında

Biobellinda Kozmetik Ve Temizlik Ürünleri A.Ş Süheyla Kullemci ve Hüseyin Kullemci tarafından tecrübesi 1994 yılına dayanan ve 2005 yılında BİOBELLİNDA markasını oluşturarak zararlı kimyasal maddeler içermeyen, kanserojen maddelerden uzak. İnsan ve doğa sağlığına önem veren bitkisel ve konsantre temizlik ve kişisel bakım ürünlerini üretmeye başlayan bir aile şirketidir.

Türkiye’nin bu alanda üretim yapan ilk yerli şirketidir. “Gerçek temizlik doğayı kirletmeyen temizliktir” sloganıyla kalitesinden asla taviz vermeden müşterilerine en ekonomik koşullarda üretimi kendisine hedef edinmiştir.

Konsantre olması nedeniyle uzun süre kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde temizlik malzemelerine ödediğiniz paranızın büyük kısmı cebinizde kalır ve önemli ölçüde tasarruf etmiş olursunuz.

Biobellinda dünya standartlarına sahip ürünlerini kendisine ait 5.000 metrekarelik modern tesislerinde doğayı koruyan  ve insan sağlığına zararsız ürünler üretmeyi hedefler. AR-GE çalışmalarına devam eden Biobellinda, ürün yelpazesine zaman zaman yeni ürünler eklemeye devam etmektedir.

Mikrodinamik yapısı çeşitli belgelerle ıspatlamaktadır.

Belgelerimiz:

İSO   9001 – aldığınız ürünün kaliteli olduğunu ifade eder.

İSO  14001 – aldığınız ürünün insan sağlığına ve çevre kirliliğe yol açmadığını ifade eder.

OHSAS  18001 – üretim aşamasında çalışan insanların sağlıklı ve güvenli çalıştıklarını ifade eder.

ECOCERT  SERTİFİKASI – ürünün insan bedenine uyumlu 0 çevreye duyarlı olduğunu ifade eder.

ECOCERT Organik sertifikası  uluslararası sertifikasyon firmaları tarafından tarım alanlarında periyodik ve sıkı denetimler yapılarak verilmektedir. Bu sertifikayı almak oldukça zordur ve her firmaya verilmez.

Bu site Biobellinda temsilcisine ait  tanıtım ve satış sitesidir.