Biobellinda Doğal Ürünler Satış Sitesi-En ucuz fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz http://http://biobellindasiparis.com tr-tr noreply@ganipara.com Copyright 2018 260 TL' değerinde ürünler bir seferliğine sadece 49,99 TL! http://biobellindasiparis.com/product/detail/farmasipaket http://biobellindasiparis.com/product/detail/farmasipaket Bu gün şanslı günün!  Farmasi başlangıç seti neredeyse bedava!

Çok az zaman kaldı acele et fırsatı yakala! Farmasi yeni üye olanlara özel 260 TL' değerinde ürünler bir seferliğine sadece 49,99 TL!

ÖNEMLİ! Lütfen okuyun

Sadece Farmasi'ye yeni üye olacaklar yararlanabilir. O yüzden lütfen Farmasi doğal temizlik ve kozmetik ürünleri sistemine üye olmak istiyorsanız bu paketin siparişini verin ve aşağıdaki formu mutlaka doldurun. Aksi halde üyeliğiniz gerçekleşmeyeceği için paketiniz de gönderilemez. Çünkü sadece Farmasi'ye üye olmak isteyenlere özel bir kampanyadır.

Farmasi'ye üye olarak isterseniz kendi ihtiyaçlarınızı daha ucuza alabilirsiniz, isterseniz satış yaparak en az %30, yapılan indirim kampanyalarıyla beraber %70'e varan karlar elde edebilirsiniz, veya üyeler kaydederek ekibinizi kurup çok ciddi kazançlar sağlayabilirisniz.

Farmasi'de her yaşa, her ihtiyaca uygun ürünler bulunmaktadır. Marketinizi değiştirerek sağlıklı, bitkisel ürünleri son derece uygun fiyatlarla alabileceğiniz Farmasi'ye üye olmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz, pişman olmazsınız. Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok, hiçbir risk yok ve bizler bu konuda ekip olarak her zaman size destek olmaya hazırız. Yalnız değilsiniz ;) 

Bugün şanslı günün! Farmasi'nin bu paketinde neler mi var?

*1 Adet at kestanesi ağrı kremi (en çok sevilen ve satılan ürünlerinden biri)

*1 Adet sarımsaklı şaç şampuanı

*1 Adet çok amaçlı temizleyici 

*1 Adet ruj

*1 Adet diş macunu

*1 Adet siyah maske

*1 Adet aynısefa sabunu

*1 Adet BB krem (en çok sevilen ve satılan ürünlerinden biri)

*1 Adet parfüm numunesi

*5 Adet ürün numunesi

*2 Adet katalog

*1 Adet spiralli defter
Üstelik üyelik ücreti ve kargo ücreti yok! Yani bu paket nerdeyse bedavaya geliyor. O yüzden bu kampanya bitmeden acele etmelisin.
Hemen formu doldur paketini al ve ister kendi ihtiyaçlarını %70 e varan indirimlerle al, istersen sat para kazan. Her zaman, her konuda size destek olmaya hazırız!

Aşağıda ki videoda ürün görsellerini görebilirsiniz. İçerikteki ürünler stok durumuna göre değişiklik gösterebilir ama aynı değerde ürünlerle değiştirilebilir. Örneğin aynısefa sabunu değil de, çörekotu sabunu veya misvaklı diş macunu değil de aloeveralı diş macunu gelebilir gibi… Videonun altından formu doldurun ve paket siparişinizi verin. şimdiden hayırlı olsun...

Aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak formu doldurun.

 

]]>
Sat, 13 Oct 2018 23:19:45 +0000
BL142-Doğal Bulaşık Makinesi Parlatıcısı http://biobellindasiparis.com/product/detail/bl142-dogal-bulasik-makinesi-parlaticisi http://biobellindasiparis.com/product/detail/bl142-dogal-bulasik-makinesi-parlaticisi Doğal Biobellinda Bulaşık Makinesi Parlatıcısı ile bulaşıklarınız artık daha parlak ve lekesiz!

Doğal Bulaşık Makinesi Parlatıcısı özellikleri

BioBellinda Doğal Limon Yağı içeren Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, bulaşıklarınızı  su lekeleri, çizilme ve matlaşmaya karşı koruyarak ekstra bir parlaklık ve hızlı kuruma sağlar.

Alkol, fosfat ve sentetik parfüm içermeyen % 95’in üzerinde biyolojik parçalanabilen formülü ile bulaşıklarınızda zararlı kalıntı bırakmaz. Her tür bulaşık makinesinde kullanıma uygundur. BioBellinda Soda Etkili Toz Bulaşık Makinesi Deterjanı ve BioBellinda Biyomoleküler Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı ile kullanılması tavsiye edilir.

 

Doğal Bulaşık Makinesi Parlatıcısı kullanımı

Biobellinda Bulaşık Makinesi Parlatıcısı nı, bulaşık makinenizin kapak içinde, deterjan haznesinin hemen yanında yer alan parlatıcı gözüne doldurarak kullanınız. Haznenin kapağını açıp, ürünü hazne doluncaya kadar yavaşça ekleyiniz. Daha sonra haznenin üzerinde bulunan ve genellikle 1 ile 5 arasındaki kademelerden birini seçerek yoğunluk ayarını yapınız. Orta sertlikteki şebeke suları için 3. kademe yeterli olacaktır, yeterli gelmediği yerlerde kademeyi aşamalı olarak artırabilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra ürün ambalajını sıkıca kapatarak serin ve kuru bir yerde saklayınız. Bulaşık makinenizin parlatıcı uyarı ışığını sık sık kontrol ederek, uyarı ışığı yandığında parlatıcı gözünü tekrar doldurunuz. Makinenizin performansını artırmak için tuz bölümünün sürekli dolu olmasını sağlayınız

Ürünün kullanma talimatını mutlaka okuyunuz, El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız, Çocuklardan ve  gıda maddelerinden uzak tutunuz, H 302 Yutulması halinde zararlıdır, H 312 Cilt ile teması halinde zararlıdır, H 319 Ciddi göz tahrişine neden olur.

%5-15 Noniyonik Aktif Madde, %5-15 Sitrik Asit, <%5 Limon Yağı (Citrus Medica Limonum Peel Oil) ,  2-methyl-4-isothiazolin-3-one, 1,2-benzisothiazolin-3-one ve Limonene içerir. 

]]>
Sat, 29 Sep 2018 23:26:58 +0000
BL141-Sodalı Toz Bulaşık Makinesi Detarjanı http://biobellindasiparis.com/product/detail/bl141-sodali-toz-bulasik-makinesi-detarjani http://biobellindasiparis.com/product/detail/bl141-sodali-toz-bulasik-makinesi-detarjani Bardaklarınızdaki çay-kahve lekelerine son!

Sodalı BioBellinda Toz Bulaşık Makinesi Deterjanı, formülündeki soda etkisiyle bulaşıklarınızı çizmeden temizler ve parlatır. Çay ve kahve lekelerinde ön yıkama yapmadan etkili temizlik sunar. 

Yüksek çözünme hızına sahip olup, fosfar ve klorlu ağartıcı içermeyen formülü ile bulaşıklarda zararlı kalıntı bırakmaz. Her tür bulaşık makinesinde kullanıma uygundur.

 

Sodalı BioBellinda Toz Bulaşık Makinesi Deterjanı kullanımı

BioBellinda Soda etkili Bulaşık Makinesi Deterjanı’ndan bulaşık makinesinin deterjan gözüne ürünün ölçekli kapağını kullanarak (az kirli bulaşıklar için 10-15 gr, kirli bulaşıklar için 20-25 gr) ekleyin. Çok kirli bulaşıklarda ve çok sert sularda bu miktarları biraz daha artırmanız gerekebilir.

  • Kullandıktan sonra ürün ambalajını sıkıca kapatarak serin ve kuru bir yerde saklayın.
  • Makinenizin performansını artırmak için tuz bölümünün sürekli dolu olmasını sağlayın.
  • Sadece bulaşık makinesinde yıkanabilir gereçler için kullanın. Gümüş, gümüş kaplama veya koruyucu tabakası olmayan alüminyum gereçler için ÖNERİLMEZ.
]]>
Sat, 29 Sep 2018 22:50:52 +0000
Mutfak temizlik malzemeleri-Mutfak paketi http://biobellindasiparis.com/product/detail/mutfak-temizlik-malzemeleri-mutfak-paketi http://biobellindasiparis.com/product/detail/mutfak-temizlik-malzemeleri-mutfak-paketi Mutfak temizlik malzemeleri-Mutfak paketi

Bu kampanya sona ermiştir.

Mutfak temizlik malzemeleri denilince tabi ki ilk akla gelen bulaşık, deterjan, hijyen gibi konular oluyor. Ama şu anda bu siteyi ziyaret ettiğinize göre sizin gibi kendisinin ve ailesinin sağlığına önem veren okuyucularımızın önem verdiği bir konu daha var; doğal temizlik yapmak istiyorum o yüzden bitkisel ürünler istiyorum diyorlar. Siz de muhtemelen böyle düşünenlerdensiniz. o halde doğru yerdesiniz ;)

Mutfak temizlik malzemeleri paket içeriğinde neler var?

Bulaşık deterjan

Yağ kir çözücü

Mikrofiber mutfak bezi

 

Tam da aradığınız ürünler bu paketin içinde var. Mutfak temizlik malzemeleri içerisinde en çok ihtiyaç duyulan doğal bulaşık deterjanı en iyi bulaşık deterjanı diyebileceğimiz kalitede ve sağlığınıza zarar vermeyen cinsten ;)

Yağ çözücü ürünümüz ise işinizi bir hayli kolaylaştıracak. Çünkü yağları kolayca temizlemenin yanısıra tekrar yağlanmayı geciktiren önemli bir güce sahip. 

Mikrofiber mutfak bezi ise yumuşak dokusu sayesinde çizmeden temizlik yapabilmenize olanak tanır. Kimyasal ürünlerle kullanmayınız özelliğini kaybeder. Biobellinda ürünleriyle veya farklı bitkisel ürünler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mutfak temizlik malzemeleri paketi içerisind ebulunan ürünlerimizin de diğer temizlik ve hijyen ürünlerimizde olduğu gibi konsantre olduğunu yani sıcak suyla sulandırılarak kullanıldığını ve uzun süre, aylarca kullanabildiğinizi hatırlatalım ve bu indirim fırsatı kaçırmayın diyelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel ürünler ,doğal temizlik. Mutfak temizlik malzemeleri. Bulaşık, deterjan, hijyen ve Yağ çözücü

 

]]>
Thu, 05 Oct 2017 10:40:44 +0000
Günlük ev temizliği | Genel temizlik paketi http://biobellindasiparis.com/product/detail/gunluk-ev-temizligi-genel-temizlik-paketi http://biobellindasiparis.com/product/detail/gunluk-ev-temizligi-genel-temizlik-paketi Bu kampanya sona ermiştir. Yeni kampanyalardan haberdar olmak için sitemize abone olabilir veya arasıra sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sizlerin istekleri doğrultusunda Ekim 2017 ayına özel çok güzel kampanyalar hazırladık. Özellikle günlük ev temizliği konusunda imdadınıza yetişecek olan Genel Temizlik Paketi işinizi çok kolaylaştıracak.

Paket içeriği

Genel Temizlik Ürünü

Cam Mobilya Temizleyici

Oda Parfümü Activia

Biliyorsunuz Biobellinda temizlik ürünleri sağlığa zararlı hiçbir madde ihtiva etmemekle beraber aynı zamanda konsantre ürünler olduğu için çok uzun süre kullanabileceğiniz son derece ekonomik ürünlerdir.

Ürünleri çok az miktarda koyup, üzerine bir miktar sıcak su ilave ederek birkaç dakika çözdürüp içindeki etken maddelerin aktif hale gelmesini sağladıktan sonra dilediğiniz gibi makul ölçülerde soğuk su ekleyip kullanabilirsiniz.

Ürünü çok fazla kullanmanız ziyan etmeniz anlamına gelir çünkü gerçekten çok az miktarlar yeterlidir. Bu durum bazı ürünlerde çok daha az kullanılması kesinlikle yeterli olmaktadır.

Örneğin; Cam Mobilya Temizleyici ürünü toplam olarak hesaplayacak olursak 1 litre ürün 10 litre ürüne tekabül etmektedir. dolayısıyla temizlik yapma sıklığınıza bağlı olarak değişmekle beraber ortalama 10 ay kullandığınızı varsayarsak bu ürüne ayda sadece 1 TL 9 Kuruş ödüyorsunuz demektir. Üstelik sağlığınızı riske atmadan...

Genel temizlik paketi kampanyasına da dahil ettiğimiz bu ürünü şimdi alırsanız çok daha ucuz almış olacaksınız.

Genel temizlik Paketi içerisinde bulunan Biobellinda genel temizlik ürünü ile yerleri silebilir, halı yıkama, silerek halı temizliği, duvar temizliği gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz ferah kokulu bir üründür.

Yine paket içerisinde bulunan cam mobilya temizleyici ürün ile adı üstünde camları, kapıları, mobilyaları, ahşap yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Kokusu bir harikadır. Temizlik yapmak adeta keyfe dönüşür.

Biobellinda oda parfümleri ise inanılmaz kalıcı kokusu ile gelenleri evinize hayran bırakırken bir taraftan da sizi gizlice kıskanma moduna gireceklerinden emin olabilirsiniz :D Ayrıca bu ürün evet oda parfümüdür ama özellikle çocuklu kullanıcılar bir çok lekeyi çok kolay bir şekilde çıkarabilme özelliği için adeta acil durum spreyi olarak evlerinde bulundurmaktadırlar.:)

Günlük ev temizliği sizin için kabus olmaktan çıkıp, bir oyuna dönüşmesini isterseniz bu kampanyayı kaçırmayın. FIRSATLAR DEĞERLENDİRİLMEK İÇİNDİR ;) Biobellinda, KULLAN KULLAN BİTMEZ :)

]]>
Wed, 04 Oct 2017 00:31:02 +0000
Biobellinda alkolsüz doğal ağız bakım suyu (BL134) http://biobellindasiparis.com/product/detail/biobellinda-alkolsuz-dogal-agiz-bakim-suyu-bl134 http://biobellindasiparis.com/product/detail/biobellinda-alkolsuz-dogal-agiz-bakim-suyu-bl134 Biobellinda alkolsüz doğal ağız bakım suyu (BL134)
225 ml

Biobellinda doğal alkolsüz ağız bakım suyu (BL134)

Her nefeste kalıcı bir ferahlık hissi...

Yeni Biobellinda Ağız Bakım Suyu'nun ferahlık veren etkisi sayesinde kendinizi her nefeste adeta tazelenmiş hissedeceksiniz.

Günlük ağız bakımının önemli ve etkili bir tamamlayıcı parçası olan Ağız Bakım Suyu, diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde bile derinlemesine temizlik sağlar ve diş çürümelerini önlemeye yardımcı olur. 

Biobellinda alkolsüz ağız bakım suyunun özellikleri

Çürümeye karşı koruyucu xylitol ve ferahlık veren nane aroması içerir.
Ağzınızda gerekli hijyeni sağlayarak plak oluşumlarını önlemeye yardımcı olur.
Nefesinizde kalıcı bir ferahlık sağlar. Güvenle kullanabilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Allok, sodyum florür, sodyum saccarin, triclosan ve paraben gibi kanserojen maddeler içermez.


En iyi sonucu almak için sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanmanız önerilir. Ağzınıza 15 ml Biobellinda Ağız Bakım Suyu alarak 30 sn boyunca dil, dişler ve diş etlerinize temas edecek bir şekilde iyice çalkalayın ve tükürün. Çalkalama sonrasında su ile durulama yapmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En iyi ağız çalkalama suyu hangisi, ağız bakım suyu fiyatları, ağız çalkalama suyundan sonra ağız yıkanır mı, ağız çalkalama suyu markaları, ağız bakım suyu kullanımı, en iyi ağız çalkalama suyu-en iyi ağız bakım suyu hangisi, Hangi ağız çalkalama suyunu kullanmalıyım, alkolsüz gargara markası. Alkolsüz ağız bakım suyu, ağız bakım suyu faydaları, Biobellinda alkolsüz doğal ağız bakım suyu, diş ve diş eti hastalıkları

]]>
Sat, 08 Apr 2017 23:18:06 +0000
99 TL'lik ürün hediyemizdir-15 Marta kadar geçerlidir http://biobellindasiparis.com/product/detail/biobellinda-ekstra-uyelik-paketi-99-tllik-urun-hediyemizdir-15-marta-kadar-gecerlidir http://biobellindasiparis.com/product/detail/biobellinda-ekstra-uyelik-paketi-99-tllik-urun-hediyemizdir-15-marta-kadar-gecerlidir Biobellinda ekstra üyelik paketi - 99 TL'lik ürün hediyemizdir-15 Marta kadar geçerlidir

Biobellinda 15 marta kadar geçerli olacak bir üyelik kampanyası yaptı. Biz de bu kampanyadan maksimum şekilde yararlanabilmeniz ve verdiği hediye ürünlerin hepsini kazanabilmeniz için içinde harika ürünler olan bir kozmetik paketi hazırladık.

Aşağıda paket içerikleri yer almaktadır. Emin olun hepsinden çok çok memnun kalacağınız birbirinden güzel ürünler emrinizde olacak. Üstelik sağlığınıza zarar vermeden, zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermeyen bu ürünlerle bakımlı olmanın muhteşem sırrını keşfedeceksiniz.

Hadi bakalım Biobellinda ile daha da güzelleşelim bayanlar ;)

Aşağıdaki ürünlerin olduğu paketi aldığınızda tam 3 adet hediye ürün gelecektir.

1 Adet Biobellinda doğal saç boyası (istediğiniz renk) (satış fiyatı 35 TL)

1 Adet Biobellinda parfümü (istediğiniz çeşit) (satış fiyatı 40 TL)

1 Adet mikrofiber cam bezi (satış fiyatı 24 TL)

Yani tam 99 TL’lik ürün size hediye olarak gelecek! Üstelik aşağıdaki harika ürünleri deneme fırsatı bulacaksınız. Zehir saçan kozmetik ürünlerine dünyanın parasını ödüyoruz. Yapmayın!!! Kimyasal ürünlere paranızı kaptırmayın, sağlığınızla oynamayın!

 

Biobellinda Ekstra paket içeriğinde hangi ürünler var?

BL106    BB Krem (medium)

BL127    Alize Deo Roll-On(Tüy Azaltıcı Doğal Aktif Formül)

BL129    Alize Vücut Kremi

BL39      Anti Selülit Kremi

BL84      Saç Bakım Maskesi

BL85      Diş Macunu - Florürsüz

BL86      Yüz Temizleme Jeli

BL87      Glycolic Seri Gündüz Kremi Spf 20+

BL89      Glycolic Seri Göz Çevresi Bakım Kremi

BL97      Makyaj Temizleme Suyu (3’ü bir arada. Cilt temizliği, makyaj temizliği, tonik)

 

Bu paketle Biobelinda üyesi olup %35 indirimli alabilir ve tüm kampanyalardan, avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hatta eğer isterseniz Biobellinda ile para da kazanabilirsiniz. Nasıl kazanıldığını biz size öğreteceğiz. Yalnız değilsiniz merak etmeyin, her zaman sizinle iletişim içinde olup destek olmaya devam edeceğiz.

Bütün bu ürünlere 319,23 TL ve hediye ürünlerin tutarı olan 99 TL, yani toplam: 418,23 TL yerine Biobellinda üyelik formunu doldurarak sadece 238,34 TL’ye sahip olabilirsiniz!

Üstelik önce ürünleriniz gelir, 1 ay sonra ödemesini yapabilirsiniz ;) Fırsatlar değerlendirilmek içindir acele edin!

Şimdi kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurun.

]]>
Thu, 02 Mar 2017 19:27:43 +0000
4 Parfüm alana 1 parfüm hediye! Geçen yılın fiyatından ve kargo bedava! http://biobellindasiparis.com/product/detail/4-parfum-alana-1-parfum-hediye-gecen-yilin-fiyatindan-ve-kargo-bedava http://biobellindasiparis.com/product/detail/4-parfum-alana-1-parfum-hediye-gecen-yilin-fiyatindan-ve-kargo-bedava 4 Parfüm alana 1 parfüm hediye!
Üstelik kargo bedava!
Üstelik geçen yılın fiyatından!

Sınırlı stok acele edin!

Normalde 5 adet parfümün gerçek satış fiyatı kargo ücretiyle birlikte 229,15 TL'dir. Ancak herzaman olmayacak bu kampanyadan yararlanırsanız sadece 135 TL'ye 5 adet parfüm sahibi olacaksınız. Kargo ücretiyle birlikte 105 TL cebinize kalacak. 

Bu kampanya çok kısa bir süre için geçerlidir. Acele edin!

Hediye edilecek parfüm stok durumuna göre değişmektedir. Yani sürpriz diyebiliriz ;) Elimizde olan en güzel parfümlerden göndereceğimizden emin olabilirsiniz. 

Kampanya paketi içinde alttaki parfümler ve 1 adet sürpriz hediye parfüm bulunmaktadır.

Akva erkek parfümü

Canlılık veren meyve kokuları, frezya, çingülü, vanilya, misk ve sandal özleri ile harmanlanarak kokunuzu kalıcı ve güçlü kılıyor. Bu parfümün hastası olacaksınız…

Yesar erkek parfümü

Üst nota:  Mandalina, Greyfurt, deniz notları.
Orta nota: Defne yaprağı, yasemin, biber.
Alt nota :  Odunsu notlar ,paçuli, kehribar, misk.

Yeni çıkan parfümlerden olan Yesar erkek parfümü, eşlerinde bu kokuyu duyan bayanların vazgeçilmezi oldu ;) 

Alize bayan parfümü

Modern ve enerjik bayanlar için... 
Türlü yaz meyvelerinin neşeli tatlılığı, asalet timsali orkide, misk ve masumiyet göstergesi frezyanın harmanlanmış kokusu ile büyüleyin.
Hafif tatlımsı kokusu teninizle tatlı bit uyum içinde olacak. Gerçekten en güzel bayan parfümlerinden biridir Alize bayan parfümü…

Leal bayan parfümü

Meyvelerin canlandırıcı etkisini keşfedin...

Meyve ve çiçek kokusu sizi bir rüyanın içine sürükleyecek…

Leal' in zarif kokusuyla tüm gün bakışları üzerinizde hissedeceksiniz…

Yıllardır en çok satan parfümler arasında yer alan Leal bayan parfümü, serinlik veren kokusuyla cazibesini kaybetmeden en çok satan parfümler arasında olmanın gururunu yaşıyor.

]]>
Fri, 13 Jan 2017 11:30:08 +0000
Tüm parfümler geliş fiyatına! Kısa bir süre... http://biobellindasiparis.com/product/detail/tum-parfumler-gelis-fiyatina-kisa-bir-sure http://biobellindasiparis.com/product/detail/tum-parfumler-gelis-fiyatina-kisa-bir-sure Tüm parfümler geliş fiyatına! 

Hemen resmin üzerine tıklayın siparişinizi verin!

Bir daha uzunca bir süre böyle bir kampanya denk gelmez! Stoklarla sınırlı olan kadın erkek parfüm grubumuzda inanılmaz bir kampanya yaptık!

1 Ocakta fiyatlarda artış olacaktır. Bu fırsatı değerlendirin, hemen şimdi siparişinizi verin!

]]>
Thu, 15 Dec 2016 12:32:16 +0000
Bu fırsat kaçmaz! Sınırlı stok! Parfümler eski fiyat üzerinden %35 indirimle! http://biobellindasiparis.com/product/detail/bu-firsat-kacmaz-sinirli-stok-parfumler-eski-fiyat-uzerinden-35-indirimle http://biobellindasiparis.com/product/detail/bu-firsat-kacmaz-sinirli-stok-parfumler-eski-fiyat-uzerinden-35-indirimle Bu fırsat kaçmaz! Sınırlı stok! Parfümler eski fiyat üzerinden %35 indirimle!

Bay ve bayan parfümlerinde müthiş indirim!

31 Aralık 2016 akşamına kadar geçerli olan bu kampanyada ürünler hem eski fiyattan, hem de üstüne %35 indirimle! 

Biobellinda'nın büyülü kokularını denemeniz için işte size FIRSAT! 

İster kullanın, cazibe merkezi olun, isterseniz yeni yılda sevdiklerinize kaliteyi ucuz fiyata hediye ederek onları mutlu edin. 

1 Ocaktan itibaren fiyatlar da malesef artış olacaktır. Bu fırsatı değerlendirmeizi tavsiye ediyoruz.

Tamamen geliş fiyatına! Hemen sipariş verin, muhteşem kokuların büyüsüne siz de kapılın!

Adınızı bile unutabilirler ama kokunuzu ASLA!

 

]]>
Thu, 15 Dec 2016 12:09:09 +0000